KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13036160
nr 1303 6160
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 2/2. Oramat löst blad. Bladets mått: 56x79 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:31:47
24/1 15:02:21
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander